СМИ о нас

Завтра УЕБ та Укрспирт проведуть круглий стіл по закупівлі природного газу

Завтра УЕБ та Укрспирт проведуть круглий стіл по закупівлі природного газу

9 листопада 2017 року об 11:00 в Києві в приміщенні Міжнародного Фонду Блейзера відбудеться круглий стіл «Прозорі закупівлі природнього газу ДП Укрспирт на біржі».

Про це йдеться в повідомлені ТБ «Української енергетичної біржі».

Реєстрація учасників проходить за посиланням.

Серед анонсованих спікерів зазначено т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко,  радник директора Микола Черхавий, відповідальний за закупівлі Ігор Ганжа,  заступник Голови біржового комітету ТБ «УЕБ» Олексій Ластовець.

Серед критеріїв відбору постачальника газу Укрспирт передбачає:

  • Відсутність обтяжень чи обмежень  стосовно розпорядження майном чи грошовими коштами підприємства-постачальника з боку державних контролюючих органів;
  • Відсутність податкового боргу у підприємства-постачальника;
  • Відсутність рішень щодо обмежувальних заходів (санкцій) з боку Ради національної безпеки і оборони України стосовно підприємства-постачальника;
  • Відсутність підприємства-постачальника в чорному списку АМКУ;
  • Середньомісячний обсяг реалізації природного газу підприємством-постачальником не менше 2 млн.м3;
  • Статутний капітал підприємства-постачальника не менше 1 млн. грн;
  • Наявність викупленої в ПАТ "Укртрансгаз" потужності щодо транспортування природного газу (capacity) та/або наявність ресурсної справки про наявні запаси природного газу в ПСГ.

Як повідомляв раніше НафтоРинок, Українське держпідприємство "Укрспирт" і торговий дім "Сокар Україна" (дочірня компанія азербайджанської держкомпанії SOCAR) провели консультації з питання забезпечення підприємства газом, йдеться в суботу в повідомленні "Укрспирту". У жовтні була проведена робоча зустріч в.о. директора ДП Юрія Лучечко з директором Торгового дому "Сокар Україна" Андрієм Бичковим з питань співробітництва, комерційної кооперації та забезпечення підприємства газом.

Дата: 08.11.2017 Источник: www.nefterynok.info
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок