СМИ о нас

Укрспирт припинив працювати з підозрюваними в корупції трейдерами

Укрспирт припинив працювати з підозрюваними в корупції трейдерами

ДП «Укрспирт» припинило договірні відносини з трейдерами, які були задіяні в корупційних схемах попереднього керівництва.

Про це заявив в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко, повідомляє прес-служба компанії

«Ми активно співпрацюємо зі слідством, крім того проводимо процедури внутрішнього аудиту, з метою виявлення та припинення таких схем. Про результати аудиту буде поінформовано громадськість і правоохоронні органи», — сказав Юрій Лучечко.

За його словами, держпідприємство з жовтня 2017 вводить закупівлі через майданчики електронних закупівель Prozorro і Smart Tender.

Довідка:

Державне підприємство «Укрспирт» — найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Загальна виробнича потужність понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).  

«Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках. Нині одним із пріоритетних завдань є розвиток експортного напрямку. Продукти  «Укрспирту» знають та високо оцінюють на ринках Середньої Азії та Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Австрії, Польщі.

Дата: 03.10.2017 Источник: agravery.com
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок