СМИ о нас

Співробітники ДП «УКРСПИРТ» допомогли правоохоронцям викрити нелегальне виробництво алкогольних напоїв. Шахраї маскувалися під виробнників миючих засобів.

Співробітники ДП «УКРСПИРТ» допомогли правоохоронцям  викрити нелегальне виробництво алкогольних напоїв. Шахраї маскувалися під виробнників миючих засобів.

14 травня 2019 року працівниками відділу захисту економічних інтересів управління організації захисту та контролю ДП «УКРСПИРТ» в контексті  проведення заходів по протидії незаконного обороту спирту та спиртовмісних речовин, а також виробництва алкогольних напоїв, яка проводиться спільно з правоохоронними органами, разом з співробітниками управління захисту економіки Головного управління національної поліції України в Київській області в рамках кримінального провадження взято участь у проведенні обшуку в промислових приміщеннях одного із суб’єктів господарської діяльності в формі товариства з обмеженою відповідальністю, розташованого в м. Обухів.

Для прикриття своєї незаконної діяльності товариство з обмеженою відповідальністю орендувало промислові площі у діючого підприємства з організованою охороною та контрольованим доступом на територію підприємства та за допомогою камер відеоспостереження відслідковувало прилеглу територію. Окрім того,  згідно коду класифікатору видів економічної діяльності основний вид діяльності означеного Товариства є «Виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування»

Керівник вищезазначеного Товариства є одночасно керівником та співзасновником ще 3-х підприємств зареєстрованих у інших регіонах України, в тому числі на тимчасово окупованій території (м. Донецьк). 

Під час проведення обшуку, в орендованих приміщеннях було встановлено наявність великої кількості спиртовмісних речовин, ароматизаторів для виготовлення фальсифікованих елітних алкогольних напоїв, РЕТ-упаковки, картонні упаковки з штрих кодом виробника - країн Європи та спеціального обладнання за допомогою якого алкогольних фальсифікат розливався в РЕТ-упаковки.

Також було виявлено   велику кількість готової продукції, підготовленої для відправки, в тому числі горілка FINLANDIA (журавлина, чорна смородина) ABSOLUIT, JELZIN,  ром CAPTAN MORGAN, віскі Jack Daniels та CHIVAS REGAL «12 років витримки» та COGNAK Monte Choco KVINT.

Всього за результатами обшуку було вилучено близько 8 900 літрів спиртовмісної рідини та фальсифікованих алкогольних напоїв відомих світових марок у фірмових упаковках, а також обладнання для їх виготовлення та розливу.

Дата: 21.05.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок