СМИ о нас

Співробітники ДП «Укрспирт» проходять навчання у сфері закупівель системи Prozorro

Співробітники ДП «Укрспирт» проходять навчання у сфері закупівель системи Prozorro

19-20 жовтня 2017 року співробітники відділу матеріально-технічного забезпечення державного підприємства «Укрспирт» проходять навчання, щодо роботи у системі Prozorro.

Викладачі – юрист журналу «Радник в сфері державних закупівель» Шаповал Юрій та заступник керівника відділу по роботі з державними організаторами електронного майданчику SmartTender.Biz Золотарьова Катерина.

На тренінгу працівники підприємства дізнаються про технічні та юридичні особливості роботи на електронних майданчиках, а також отримають знання про ведення допорогових закупівель. Такі лекції допомагають підвищити професійні навички фахівців ДП «Укрспирт» на високому рівні та забезпечити ефективність роботи.
Як зазначалося раніше у ДП «Укрспирт» з жовтня 2017 року перейшли на використання платформ електронних публічних закупівель для виключення корупційних ризиків при здійсненні постачання підприємства товарно-матеріальними цінностями необхідних у виробництві спирту та забезпеченні діяльності.

«Ефективне використання коштів при здійснені закупівель зменшить корупційні ризики і буде сприяти зниженню собівартості продукції та акумулюванню коштів на модернізацію виробничих майданчиків», - зазначив в.о. керівника ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко.

Дата: 20.10.2017 Источник: agroreview.com
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок