СМИ о нас

Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту

Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту

Міністерство фінансів України видало перші ліцензії на виробництво спирту іншим державним заводам, повідомив в.о. директора державного підприємства (ДП) "Укрспирт" Сергій Блескун.

"Вже місяць, з 1 липня ДП "Укрспирт" більше не монополіст. Мінфін видав ліцензії на виробництво спирту іншим заводам. Це великий крок для галузі та певні зміни для "Укрспирту". Зокрема, поступово кількість наших клієнтів зменшуватиметься. Компанії будуть відмовлятись брати спирт у колишнього монополіста і купуватимуть там, де вигідніші умови. Це очікувано і це відбувається прямо зараз. Так працює відкритий ринок", - написав він на свій сторінці у Facebook у понеділок.

Блескун також зазначив, що не можна затягувати з приватизацією "Укрспирту".

"Це буде рівносильне тому, що заводи підприємства стануть непотрібні. Цей варіант подій для мене є неприпустимий. Тому ще раз наголошую на необхідності найшвидшої приватизації об'єктів (виробничих майданчиків) ДП "Укрспирт"! І тут ми на одній хвилі з професіональною та потужною командою Фонду державного майна України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі", - зауважив він.

В.о. директора ДП "Укрспирт" зазначив, що у зв'язку з демонополізацією зараз також важливий контроль за обсягом виробництва і реалізації спирту з боку держави.

"Раніше ми зводили всі обсяги реалізації, бачили, хто скільки реалізує спирту як щодо наших, так і щодо інших заводів, щодо покупців, але зараз такої можливості у нас немає", - пояснив Блескун.

Дата: 05.08.2020 Источник: ua.interfax.com.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок