Пресс-релизы

Зустріч директора ДП «Укрспирт» з директором департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА

Зустріч директора ДП «Укрспирт» з директором департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА

У ДП «Укрспирт» відбулася робоча зустріч з директором департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації Юрієм Горбенко. На зустрічі обговорювалися питання комунікації та взаємодії з фермерськими господарствами Волинської області.

Юрій Горбенко висловив подяку від імені аграріїв Волинської області за можливість прямої співпраці з Луцьким МДП. Це виключає зайвих посередників у співпраці ДП «Укрспирт» і фермерів.

Також Юрій Горбенко зазначив: «Цей об’єкт стратегічно важливий для області та держави, область зацікавлена в його роботі під час роздержавлення галузі, збереженні робочих місць та налагоджених економічних зв’язків.»

ВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко: «На базі Луцького МДП буде сучасне ринкове розвинуте підприємство, яке матиме власну лінію з виробництва державної горілки. Для нас головне – відповідність сировини державним стандартам якості, щоб на заводи пішло добре зерно. Прямі поставки від виробників забезпечують нам таку можливість. Переробка вітчизняної сировини створює додану вартість в Україні та дозволяє нам торгувати кінцевим продуктом на українському та закордонних ринках.»

У ході обговорення проблем галузі було прийнято рішення про проведення спільних зустрічей з аграріями – постачальниками сировини на МДП у західному регіоні.

Дата: 24.10.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок