Пресс-релизы

ВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко разом з українською делегацією перебував з робочим візитом у Республіці Узбекистан.

ВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко разом з українською делегацією перебував з робочим візитом у Республіці Узбекистан.

Представники ДП «Укрспирт» у складі української делегації брали участь в роботі бізнес-форума "Перспективи регіонального співробітництва" в Республіці Узбекистан.

З української сторони були запрошені голови Львівської, Херсонської, Сумської ОДА та керівництво ДП «Укрспирт».

Всі зустртічі відбувалися за підтримки посольства України в Республіці Узбекистан Юрія Савченка та керівника (хокима) Самаркандської області - Т. Джураєва.

Делегація також взяла участь у двадцять другої Міжнародної виставки і конференції «Нафта і Газ» та тринадцятої Міжнародної виставки «Енергетика, енергозбереження, альтернативні джерела енергії, електротехнічне обладнання, інформаційно - вимірювальна техніка, кабелі».

«Газовидобувна промисловість є великим споживачем метилового спирту і являє собою великий ринок збуту нашої продукціі.» - зазначив Юрій Лучечко

Українська делегація в рамках обміну досвідом відвідала переробні підприємства агропромислового комплексу Республіці Узбекистан в тому числі узбекський аналог ДП «Укрспирт» -ВАТ «Узшаробсаноат»

У Посольстві України в Узбекистані за участі Посла України в Узбекистані Юрія Савченка відбулись В2В зустрічі із компаніями, які є потенційними покупцями продукції українських підприємств.

ДП «Укрспирт» висловлює велику подяку Надзвичайному і Повноважному Послу України в Узбекистані пану Юрію Савченку та всім співробітникам посольства України за створену ділову та дружню атмосферу візиту і надану підтримку.

 

Дата: 24.05.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок