Пресс-релизы

Великолюбінське МПД запустили для виготовлення сировини для антисептиків

Великолюбінське МПД запустили для виготовлення сировини для антисептиків

У Львівській області відновило свою діяльність Великолюбінське МПД — завод виготовлятиме дезінфекційний засіб для виробництва антисептиків. Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«Цей завод не працював майже шість років поспіль, не рахуючи короткий запуск на декілька тижнів два роки тому. Наразі завод у смт. Великий Любінь відновив свою діяльність, аби виготовляти сировину для антисептиків. Ми продовжуємо свою співпрацю з українськими виробниками. Станом на 21 квітня ми поставили вже понад 2,6 млн літрів дезінфекційного засобу для виготовлення антисептиків. Сподіваюся на легкий старт заводу у Львівській області, який також працюватиме у цьому напрямку. За повідомленням директора, працівники налаштовані позитивно та готові активно працювати задля внеску у спільну боротьбу з пандемією», — зазначив Сергій Блескун.

Зазначимо, минулого тижня також відновило свою роботу Косарське МПД у Черкаській області.

Нагадаємо, на сайті ДП «Укрспирт» щодня публікується інформація про загальні об'єми та компанії, яким здійснюються відвантаження дезінфекційного засобу.  

Відповідні зміни до законодавства були підготовлені ДП «Укрспирт» у співпраці з Кабінетом Міністрів та низкою народних депутатів у середині березня. 30 березня Верховна Рада проголосувала за законопроект №3275, який, серед іншого, дозволяє виготовляти дезінфекційний засіб (сировину для антисептиків) на базі заводів ДП «Укрспирт». За цей законопроект проголосували 312 депутатів.

 

Дата: 23.04.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок