Пресс-релизы

Ринок наповнюється: ДП «Укрспирт» поставило 3,3 млн літрів сировини для антисептиків

ДП «Укрспирт» виробило та поставило українським компаніям вже 3,3 млн літрів сировини для антисептиків. Це — показник за три тижні з початку виробництва дезінфекційного засобу на базі заводів ДП «Укрспирт». Виробляти дезінфекційний засіб підприємство має змогу до 30 квітня включно (згідно терміну, який встановлено змінами до законодавства).

«Зараз антисептик — це предмет першої необхідності. За три тижні ДП “Укрспирт” поставило виробникам вже 3,3 млн літрів дезінфекційного засобу. Якщо математично перекласти це на товар, то з проданої “Укрспиртом” сировини можна виготовити приблизно 85 мільйонів кишенькових санітайзерів по 50 мл або 17 мільйонів по 250 мл. І ми бачимо, що українські виробники не зволікали та наповнили ринок антисептиками по всій країні. На сьогодні відвантаження дезінфекційного засобу відбувається з 12 заводів ДП “Укрспирту”. Для оперативності за останні декілька тижнів ми додатково запустили два заводи у Львівській та Черкаській областях», — підкреслив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«Наразі сировину в “Укрспирту” закупають 36 українських виробників антисептиків. На своїх заводах ми виробляємо дезінфекційний засіб з 80% та 90%. Продаємо цю сировину за ціною без акцизу. Звісно, вона є сталою і зростати не буде», — додав Сергій Блескун.

Так, літр сировини 80% коштує 35,37 грн, 90% — 42,45 грн. ДП «Укрспирт» постачає сировину виробникам антисептиків, які раніше вже працювали з ритейлерами на українському ринку (компаніями, що займаються роздрібним продажем товарів) та в яких є відповідні виробничі плани для виготовлення антисептиків різних об'ємів.

Нагадаємо, відповідні зміни до законодавства були підготовлені ДП «Укрспирт» у співпраці з Кабінетом Міністрів та низкою народних депутатів у середині березня. У понеділок, 30 березня, Верховна Рада проголосувала за законопроект №3275, який, серед іншого, дозволяє виготовляти дезінфекційний засіб (сировину для антисептиків) на базі заводів ДП «Укрспирт». За цей законопроект проголосували 312 депутатів.

Дата: 27.04.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок