Пресс-релизы

Позиція ДП «Укрспирт» щодо заяви СП «Zernoff» про майно Марилівського МПД

Позиція ДП «Укрспирт» щодо заяви СП «Zernoff» про майно Марилівського МПД

Іноземний інвестор СП «Zernoff», який був оголошений переможцем приватизаційного аукціону майна Марилівського МПД судиться з Фондом державного майна України про зменшення ціни товару за договором купівлі-продажу, начебто через відсутність окремого майна об’єкта.

З метою захисту інтересів інвесторів 21 січня 2021 року «Укрспиртом» було проведено огляд території та активів Марилівського МПД ДП «Укрспирт».

«Отримавши інформацію про ймовірну відсутність окремого майна на цьому об’єкті, ми провели додаткову інвентаризацію активів Марилівського МПД ДП «Укрспирт». 21 січня 2021 року було підтверджено наявність усіх без винятку необоротних активів, у тому числі тих, які інвестором зазначаються відсутніми. Детальний звіт з фотодоказами наявності майна надіслано Фонду», - коментує в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Окрім цього, з огляду на резонанс у ЗМІ, вчора представники ДП «Укрспирт» виїхали для повторної перевірки Марилівського МПД ДП «Укрспирт».

Фонд державного майна України повідомляє, що «СП Zernoff», яке перемогло в аукціоні з приватизації Марилівського МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт», протягом 2-х місяців мало перерахувати кошти за придбаний лот. Проте на даний момент кошти за лот не сплачено.

«Ми впевнені – все заявлене у приватизаційному пакеті майно присутнє! Саме тому «Укрспирт» вирішив заявитись третьою стороною у судовій справі за позовом  СП «Zernoff»,  до Фонду, в якій інвестор просить зменшити ціну товару за договором купівлі-продажу та надати докази про наявність всього майна, яке зазначене у приватизаційному пакеті», - заявляє в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Фонд державного майна пояснює, що звернення компанії до суду може бути трактовано як спробу повернути гарантійний внесок та не сплачувати решту коштів, про що свідчить постійне відкладання інвестором моменту оплати коштів за актив.

Дата: 22.02.2021
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок