Пресс-релизы

Керівник Новоборовицького МПД ДП «Укрспирт» Олександр Кирилюк відзначає 30-ти річчя призначення на керівну посаду.

Керівник Новоборовицького МПД ДП «Укрспирт» Олександр Кирилюк  відзначає 30-ти річчя призначення на керівну посаду.

 Керівник Новоборовицького МПД ДП «Укрспирт» Кирилюк Олександр Іванович відзначає 30-ти річчя призначення на керівну посаду. Це визначна подія в ДП «Укрспирт» та спиртовій галузі.

Об’єднана організація профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» та керівництво ДП “Укрспирт” привітали ювіляра спиртової галузі та нагородили  почесними грамотами від профспілки та ДП “Укрспирт”. Крім того звернулися до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо відзначення  ветерана спиртової галузі Олександра Кирилюка нагородами Міністерства.

Адже Олександр Кирилюк у спиртовій галузі працює  понад 38 років, з 1980 року, на посаді інженера - технолога  на Триліському спиртзаводі, у 1982 році інженер - хімік Чемереського спиртзаводу, з 1982 року по 1984 рік - головний інженер Холминського спиртзаводу, з 1984 року призначений на посаду головного інженера Новоборовицького спиртзаводу, а з 1989 року обіймає посаду директора.  Керівником Новоборовицького спиртового заводу, а надалі реформованого Новоборовицького МПД ДП «Укрспирт» працює тридцять років.

Така ювілейна дата перебування на важливій  керівній посаді, робить Олександра Кирилюка ветераном та почесним працівником  спиртової галузі та ДП «Укрспирт».

Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, натхнення та  нових трудових звершень.

Дата: 07.02.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок