Пресс-релизы

ГОРІЛЧАНА КРИЗА СКАСОВУЄТЬСЯ: УРЯД ПОГОДИВ ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК ВІДВАНТАЖЕННЯ СПИРТУ. ДП “УКРСПИРТ” ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ І ВИКОНУЄ КОНТРАКТНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

ГОРІЛЧАНА КРИЗА СКАСОВУЄТЬСЯ: УРЯД ПОГОДИВ ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК ВІДВАНТАЖЕННЯ СПИРТУ. ДП “УКРСПИРТ”  ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ І ВИКОНУЄ  КОНТРАКТНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Уряд погодив тимчасовий порядок відвантаження спирту до 01 жовтня 2019 року. За цей час виробники спирту та споживачі продукції мають привести системи обліку у відповідність до вимог Податкового кодексу. 

Завдяки оперативному реагуванню Уряду розроблено дорожню карту для переходу на сучасні форми обліку, відповідно до діючого законодавства, що дозволить підприємствам працювати.

ДП «Укрспирт» вже з 01 серпня запустить електронну систему обліку.

Т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко : «До першого жовтня у нас ніхто чекати не буде, витратоміри що потрібні для відвантаження змонтовані, налаштовується програмне забезпечення. Решту буде встановлено в коротший термін.

Спирт паралельно буде обліковуватись за подвійним контролем,поки електронний облік запрацює в повному обсязі. Ми обов`язково запросимо журналістів і покажемо найближчим часом як все працює.

Реформі галузі бути. На часі введення повного електронного обігу спирту та горілчаної продукції . Це перші кроки. 
Дякую урядовцям, Міністерству фінансів, Державній фіскальній службі, виробникам горілки та нашим партнерам за розуміння і співпрацю»

 

 

Дата: 12.07.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок