Пресс-релизы

Фонд держмайна готовий розпочати процес приватизації перших об'єктів ДП «Укрспирт»

Фонд держмайна готовий розпочати процес приватизації перших об'єктів ДП «Укрспирт»

Фонд державного майна України заявив про готовність розпочати процес приватизації об'єктів ДП «Укрспирт». Про це повідомив в.о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун під час виступу на агропромисловій виставці AGRO 2020.

«Разом з Фондом держмайна “Укрспирт” почав готуватися до старту спиртової демонополізації ще з початку року. Наразі ми передали Фонду пропозиції щодо приватизації 12 об'єктів. Сьогодні Фонд заявив про свою готовність розпочати процес приватизації. У ході нього потенційним інвесторам розкриють усю необхідну інформацію про об’єкти, і, звісно ж, проведуть прозорі аукціони. Радий, що ця важлива реформа стрімко втілюється у життя. Після її повноцінного проведення на спиртову галузь чекає бурхливий розвиток — інвестиції, модернізація, конкурентний ринок та нарощування експорту. Усе це призведе до значного зростання надходжень до держбюджету. Адже приватизація — це не бездумний розпродаж активів. Приватизація — це створення можливостей. Не знищення та закриття заводів, готелів та фабрик, а навпаки — переорієнтація та новий розвиток», — зазначив Сергій Блескун. 

Він підкреслив, що потенційними інвесторами у ході приватизації виступають виробники харчових спиртів, антисептиків, автомобільного палива, фармацевтичні та агрокомпанії, зацікавлені в переробці власної продукції. Низка об’єктів, до яких підведено комунікації, а подекуди — й залізничні лінії, потенційно можуть використовуватися як виробничі майданчики чи елеватори.

У свою чергу, Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко підкреслив, що потенційні інвестори вже висловили зацікавленість у приватизації спиртових активів. На його думку, приватизація має вивести галузь в Україні з «тіні», адже наразі це нагальна проблема — за останнє десятиріччя виробництво легального харчового спирту в Україні скоротилося у чотири рази.

«Приватизація об’єктів ДП “Укрспирт” розпочинається. Чекаємо на нових інвесторів», — наголосив Дмитро Сенниченко.

Дата: 11.08.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок