Пресс-релизы

Державне підприємство «Укрспирт» набуло членства у британський Асоціації торгівців вином та спиртом (WSTA)

Державне підприємство «Укрспирт» набуло членства у британський Асоціації торгівців вином та спиртом (WSTA).

Про це правління Асоціації повідомило листом  ДП «Укрспирт», також на сайті асоціації з’явилася інформація про українського виробника спирту. 

Подіі передували вдалі  переговори менеджменту компаніі з правлінням Асоціації торгівців вином та спиртом (WSTA) під час участі у Міжнародній  виставці вина і виноробства London Wine Fair 2018, яка відбулася в травні цього року.

Aсоціація представляє понад 300 компаній, що виробляють, імпортують, експортують, транспортують та продають вина та алкогольні напої в Об'єднаному Королівстві.

Членами WSTA є  велики та роздрібні торговці, власники брендів та оптовики, спеціалісти з виробництва вина та спирту, компаніі з логістики та розливу.

Це значний крок для просування інтересів державної монополії з виробництва спирту у Великій Британії, налагодження ділових контактів та пошуку нових ринків збуту для вітчизняної продукції.

ДП «Укрспирт» висловлює велику подяку за надану підтримку у проведенні переговорів посольству Украіни у Великій Британії та особисто Повноважному Послу України у Великій Британії пані Наталії Галібаренко, першому секретарю  з економічних питань Тарасу Сауляку, раднику посланнику з економічних питань Тарасу Крикуну.

З грудня 2017 року підприємство виробляє горілку власної торгової марки на Луцькому МПД яка експортується до Німеччини.

У першому півріччі 2018 року ДП «Укрспирт» експортувало 424,29 тис. дал технічного спирту.

Дата: 09.08.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок