Пресс-релизы

Австрійська компанія VOGELBUSCH Biocommodities пропонує ефективні технічні рішення для ДП «Укрспирт»

Австрійська компанія VOGELBUSCH Biocommodities пропонує ефективні  технічні  рішення для ДП «Укрспирт»

В ДП «Укрспирт» відбулася робоча зустріч  з паном  Торсеном  Шульцем  - керуючим директором  австрійської компанії Фогельбуш Біокоммодітіз  - це  біотехнологічна компанія що надає  Професійні послуги з проектування і ліцензуванню біотехнологій для галузей промисловості, які працюють з біоресурсами, по всьому світу з 1921 р.  

ТВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко зазначив, що підприємство обрало  курс на оптимізацію витрат  та модернізацію виробництва. ДП «Укрспирт»  цікава співпраця з  флагманами на рунку біотехнологій та виробництва біоетанолу.  Розроблена стратегія розвитку підприємства передбачає перехід  на сучасні енергоефективні та екологічні технології, формування конкурентрної собівартості  кінцевого продукуту.   

Пан Торсен Шульц   повідомив, що Інженірінгова  компанія Фогельбуш Біокоммодітіз  готова підготувати проект та  забезпечити технічний нагляд за виробництвом та монтажем обладнення та готових  біоетанольних заводів.  Принципи компаніі  полягають у максимальному використанні локальних ресурсів та матеріалів. 

Це зменшує вартість  виконання проекту для замовника при високий технологічній якості . 

Фогельбуш Біокоммодітіз має величезний досвід будівництва біоетанольних заводів по всій Європі, в Болгарії, Франції, Швеції , США, Аргентині, Китаї та Японі.

Сторони домовилися про продовження консультацій щодо подальшої співпаці. 

 

 

Дата: 15.03.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок