ЗМІ про нас

"Укрспирт" виготовив на 62% спирту більше, ніж рік тому

"Укрспирт" виготовив на 62% спирту більше, ніж рік тому

У січні поточного року державний концерн "Укрспирт" виробив на 62% спирту більше, ніж за аналогічний місяць 2019 року. У компанії пов'язують таке зростання з детінізацією виробництва. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Наголошується, що в січні працювало 11 спиртових заводів "Укрспирту", які виготовили 412 тис. декалітрів спирту. У січні 2019 року офіційно працювало лише 7 заводів, які виготовили 255 тис. декалітрів спирту.

"В Україні не почали виробляти більше алкоголю, ні. Цей показник — в тому числі, результат злому тіньових схем, які роками мали місце на державному підприємстві. Завдяки детінізації та підготовці до приватизації гроші від виробництва спирту йдуть до бюджету, на розвиток нашої країни, а не в чиїсь кишені", — заявив виконуючий обов'язки голови Укрспирту Сергій Блескун.

У січні 2020 року "Укрспирт" отримав 2,6 млн гривень ($ 105,8 тис.) прибутку (проти 5,5 млн гривень ($ 223,8 тис.) шкоди за січень попереднього року), а в бюджет компанія заплатила 30,2 млн гривень ($ 1,2 млн) податків.

Як писало раніше DT.UA, з 35 заводів, які входять в державний концерн "Укрспирт" і відправлені на приватизацію, 20 підприємств не в змозі виробляти спирт з технічних причин.

Кабмін розраховує залучити до держбюджету 6-7 млрд грн від приватизації "Укрспирту" і скоротити тіньовий обіг продукції.

Детальніше про ситуацію у галузі читайте в матеріалі Романа Якеля "Алкогольний делірій "Укрспирту" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Дата: 27.02.2020 Источник: dt.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок