ЗМІ про нас

Укрспирт заявив про початок модернізації обладнання спиртзаводів

Укрспирт заявив про початок модернізації обладнання спиртзаводів

У компанії хочуть оновити технології, апаратуру і системи автоматики, максимального використовуючи вже встановлене обладнання

Державне підприємство Укрспирт планує провести масштабні роботи по тестуванню, ремонту обладнання та його заміни в разі потреби.

Про це заявив керівник Укрспирту Юрій Лучечко, повідомляє прес-служба компанії.

Зношеність технологічного обладнання на спиртових заводах становить більш ніж 70%. Так як грошей на нове обладнання не вистачає, підприємство вирішило провести модернізацію існуючого обладнання.

"Зношеність основного технологічного обладнання на спиртових заводах, складає більш ніж 70%. Через об’єктивні чинники (втрата ринків збуту на окупованих територіях, обслуговування підприємств, які входять до складу концерну), підприємство не має необхідних об’ємів фінансування для заміни зношеного обладнання на нове, тому найбільш ймовірний шлях розвитку виробництва - модернізація існуючого обладнання.", - розповіли в Укрспирті.

Відзначається, що компанія планує оновити технології, апаратуру і системи автоматики, максимально використовуючи вже встановлене обладнання.

Крім цього, ще одним завданням для компанії стане скорочення витрат на водопостачання, паливо і енергетику. План цих заходів буде розроблений індивідуально для кожного спиртзаводу.

 

Дата: 03.10.2017 Источник: biz.nv.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок