ЗМІ про нас

Назвали найпопулярніші марки луцької горілки

Назвали найпопулярніші марки луцької горілки

З-поміж продукції Луцького МДП ДП «Укрспирт» найбільшою популярністю користуються торгові марки «Старожитня» і «Наша воля».

Як розповів директор підприємства Денис Шмаров у інтерв'ю Волинь24, нині продукцію заводу реалізують на теренах Волинської області, а також Тернопільської, Львівської та Рівненської. 

«Хоча у планах - реалізація у всіх областях України. На кінець 2018 року хочемо зайняти хоча б 5% ринку, а це, повірте, немало», - додав він.

За словами Дениса Шмарова, нині найпопулярніші торгові марки підприємства - це «Старожитня» і «Наша воля». 

«Також волиняни полюбляють «Віче». До речі, це горілка з довгою історією. Через економічні труднощі з 2011 по 2016 роки ми її не випускали. Але дуже радіємо з того, що вдалось відновити виробництво. Адже «Віче» - це дуже якісна горілка. До того ж її розливають в пляшки з оригінальним дизайном. Вона виділяється на полицях магазинів», - розповів директор Луцького МДП ДП «Укрспирт».

Крім того він розказав, що в Луцьку перестали випускати «Поліську» ми перестали випускати.

«Наразі торгова марка не належить державному підприємству «Укрспирт», - пояснив посадовець. 

Також Денис Шмаров каже, що люди спеціально приїжджають в фірмовий магазин підприємства, аби купити волинський продукт.

«Фірмовий магазин на вулиці Ковельській у Луцьку працює у звичайному режимі. Маємо багато постійних покупців. Люди спеціально приїжджають, аби купити волинський продукт. Також популярністю користується сувенірна продукція», - додав він.

Дата: 30.03.2018 Источник: www.volynpost.com
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок