ЗМІ про нас

Лучечко: Курс на приватизацію "Укрспирту" залишається незмінним

Лучечко: Курс на приватизацію "Укрспирту" залишається незмінним

Курс на приватизацію  ДП"Укрспирт" залишається незмінним. Про це в єфірі телеканалу "112 Україна" повідомив т.в.о директора  ДП"Укрспирт"Юрій Лучечко.

"Укрспирт" – це не просто державне підприємство. Це державна монополія, яка генерує сотні мільйонів сплати акцизного податку, і якщо дивитися по тій динаміці, яку ми зараз спостерігаємо протягом нашого правління, скоро буде рік, курс на приватизацію вже визначений, залишилось вирішити шлях до приватизації", - сказав він.

"Може бути звичайна приватизація за прикладом цукрової галузі по залишковій вартості за  гривню і ми бачимо, що сьогодні більше половини підприємств були вирізані на металобрухт, а можна піти шляхом капіталізації підприємства. Це той шлях, який ми підтримуємо. Тобто залучивши інвестиції і власну інвестицію, за рахунок прибутку модернізувати підприємство, вивести його на зовсім інший ефективний рівень роботи, залучивши приватний ресурс і протягом певного періоду часу капіталізувавши підприємство, шляхом акціонування, створення  Публічного акціонерного товариства, де буде і приватна фізична особа, що зможе купити акції підприємства, і таким чином піти на роздержавлення", - додав він.

"Звичайно, що форма управління приватною компанією є гнучкішою і зрозумілішою, звичайно що держава не всіх є ефективним власником, але що стосується ДП "Укрспирт", яке сьогодні фактично є стратегічним, це паливо, парфуми, омивачі. Наша амбіція – допомогти запустити підприємство на виробництво в суміжні сектори економіки – на технічний спирт. Це наше бачення щодо стратегії і розвитку підприємства", - резюмував він.

Раніше повідомлялося, що ДП "Укрспирт" відновлює свої виробничі потужності та відкриває продовольчу мережу. В "Укрспирті" наголошували, шо мають серйозні наміри популяризувати український продукт також за кордоном.

 

Watch video!

Полное Видео

Дата: 22.08.2018 Источник: ua.112.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок