ЗМІ про нас

Імпортозаміщенню бути: в ДП «Укрспирт» запустили завод, що простоював 3,5 роки

У ДП «Укрспирт» запустили завод, що простоював 3,5 роки. На зустрічі з трудовим колективом, присвяченій цій події, були присутні заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, голова Львівської ОДА Олег Синютка, ТВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко, керівники МПД Львівської області та голова Великолюбінської ОТГ. 

На Великолюбінському МПД відновили виробничу діяльність та взяли курс на перепрофілювання виробництва на суміші запашних речовин.

Оновлення потужностей підприємства реалізовано в рамках стратегічного плану розвитку ДП «Укрспирт» на Львівщині, відповідно до меморандуму підписаному між Львівською ОДА та ДП «Укрспирт» підписаного 9 лютого 2018 року.  

Модернізація буде відбуватися у два етапи та передбачає:

  • встановлення електронного обліку спиртовмісні речовин та обладнання з виробництва сумішів запашних речовин для парфумерної галузі, 
  • заміну брагоректифікаційної установки, монтаж котла на альтернативні види палива та обладнання з глибокої переробки відходів бродіння (барди). 

Керівництво Міністерства агропромислової політики Львівської ОДА високо оцінили результати модернізації та зазначили наступне –

заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева: 
«Це може бути початком дуже позитивної історії у виробництві класних українських парфумів»

голова Львівської ОДА Олег Синютка: 
«Це є приклад того як можна відновити виробництво і заробляти кошти тут в Україні біля хати».

 

Вперше за останні роки місце провадження діяльності отримало план комплексної модернізації спрямованої на диверсифікацію та імпортозаміщення. 

Запашні спиртовмісні суміші будуть виготовляти під українського виробника парфумерної продукції, а це понад 120 підприємств. 

Так, у 2017 році вітчизняні підприємства імпортували в Україну близько 2 млн. декалітрів спирту для хімічної, парфумерної та харчової промисловості.

Для порівняння ДП «Укрспирт» у 2017 році виробило близько 8 млн декалітрів спирту. 

Підсумовуючи результати робочої зустрічі ТВО директора ДП «Укрспирт», Юрій Лучечко зазначив, що підприємство і надалі буде тримати курс на модернізацію та випуск нових видів продукції та анонсував оновлення найближчим часом інших МПД.  

 

Дата: 20.04.2018 Источник: zik.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок