ЗМІ про нас

ДП "Укрспирт" відновлює свої виробничі потужності та відкриває продовольчу мережу

Повернути довіру до державного підприємста як до виробника лікеро-горілчаної продукції - таку мету для себе поставили в ДП "Укрспирт". Представники підприємства розповідають: протягом 2018 року вони відновили свої виробничі потужності, поступово реалізують експортні проекти та відкривають продовольчу мережу. 

"Це послідовні кроки, що здійснені протягом 2018 року, показують,  що дійсно сьогодні підприємство існує і має бути, показувати хорошу динаміку доросту, до розвитку і популяризації вітчизняних торгових марок, йде відновлення довіри до державного підприємства. Це наша ініціатива, яка сьогодні зі слоганом "купуй українське", це наш вклад у розвиток української промисловості", - говорить т. в. о директора "Укрспирту" Юрій Лучечко.

Експерти розповідають: Україна потроху переймає досвід європейських країн, де державні продовольчі мережі інколи мають більший попит, ніж приватні. До прикладу, в деяких країнах Скандинавії навіть існує державна монополія на роздрібний продаж алкоголю.

"В Україні це взагалі новина, тому досить цікаво, що в такий період і така консервативна організація, як "Укрспирт", йде на експерименти. Держава повинна стимулювати перш за все продаж і сплату податків і акцизу перш за все української продукції", - говорить Гендиректор Української Асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко.

В "Укрспирті" мають серйозні наміри популяризувати український продукт і за кордоном. Наразі в експорт пішла третя партія горілки до німецьких продовольчих мереж, планується також вихід на британський ринок.

Watch video!

Дата: 02.08.2018 Источник: ua.112.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок