ЗМІ про нас

ДП "Укрспирт" опинилося на межі зупинки і банкрутства через штрафні санкції, - в. о. директора

ДП "Укрспирт" опинилося на межі зупинки і банкрутства через штрафні санкції, - в. о. директора

Він зазначив, що мова йде про стягнення, накладені на підприємство, які зумовлені неузгодженими податковими нарахуваннями 2012 - 2014 років, за які ні один чиновник не поніс відповідальності

ДП "Укрспирт" опинилося на межі зупинки і банкрутства через штрафні санкції. Про це в ефірі "112 Україна" заявив в. о. директора підприємства Юрій Лучечко.

"Робота підприємства фактично паралізована з 29 числа, це 5000 працівників. Це підприємство, яке генерує 750 млн акцизного податку щомісяця, яке в топі платників податків, державна монополія. Виконавче провадження, яке було відкрито в 2016 році, і нами, юристами ДП "Укрспирт", в касаційному порядку, рішення, яке було підставою для накладання цих штрафних санкцій, було скасовано, повернуто на попередній розгляд, призвело до того, що зараз підприємство фактично на стадії зупинки, і як наслідок, банкрутства", - сказав він.

Він зазначив, що мова йде про стягнення, накладені на підприємство, які зумовлені неузгодженими податковими нарахуваннями 2012 - 2014 років, за які ні один чиновник не поніс відповідальності.

"Ми не здатні відправляти на експорт запаси зерна і сировини, тобто газу, і фактично ті кошти, які були нами акумульовані, ми заплатили в якості авансових платежів за газ і зерно і працюємо на цих залишках, забезпечуючи внутрішнього виробника спиртом...Якщо так станеться, що сьогодні-завтра підприємство зупиниться, будуть збої в постачанні, це одразу позначиться на платежах до бюджету", - додав він.

Ось що зазначив ТВО директора ДП «Укрспирт» у прямому ефірі телеканалу «112 - Украіна»

Дата: 27.06.2018 Источник: ua.112.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок