Оголошення

УВАГА! ДП «Укрспирт» на електронних біржових торгах закуповує природний газ, загальним обсягом 774 тис. м. куб.

УВАГА! ДП «Укрспирт» на електронних біржових торгах закуповує природний газ, загальним обсягом 774 тис. м. куб.

Мета закупівель – забезпечення виробництва у січні  2018 року. 

Електронні біржові торги з продажу природного газу проводяться в Програмному продукті «Біржова електронна торгова система» (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ «Українська енергетична біржа» та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ «Українська енергетична біржа».

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 12 години 00 хвилин 19.12.2017 року подати заявки на продаж та до 12 години 00 хвилин 19.12.2017 року внести гарантійний внесок у розмірі 3 (трьох) відсотків від загального обсягу продажу, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

Для допуску до торгів учасник повинен надіслати в ДП Укрспирт на адреcу m.cherkhavyj@ukrspirt.com скан-копії наступних документів:

1. Ліцензія на постачання природного газу
2. Витяг з ЄДР 
3. Статут 
4. Баланс і звіт про фінансові результати на останню звітну дату та за 2016 рік 
ДП Укрспирт проводить попередній відбір учасників згідно кваліфікаційних вимог: 
1.1. Наявність ліцензій та інших дозвільних документів на постачання природного газу по всій території України Компанія займається видобутком природнього газу або є його імпортером 
1.2. Відсутність обтяжень чи обмежень стосовно розпорядження майном чи грошовими коштами підприємства-постачальника з боку державних контролюючих органів; 1.3. Відсутність податкового боргу у підприємства-постачальника; 
1.4. Відсутність рішень щодо обмежувальних заходів (санкцій) з боку Ради національної безпеки і оборони України стосовно підприємства-постачальника; 
1.5. Відсутність підприємства-постачальника в чорному списку АМКУ. 
У випадку, якщо постачальник є посередником (не імпортер чи видобувач природнього газу) встановлюються наступні додаткові критерії: 
1.6. Досвід на ринку більше 1-го року; 
1.7. Підприємство прибуткове в поточному та попередньому році; 
1.8. Статутний капітал не менше 5 млн. грн на момент оголошення повідомлення про торги.

ДП «Укрспирт» залишає за собою право не допустити до торгів підприємства в разі наявності негативної ділової репутації та з інших причин.

Торгова сесія проходить з 14 години 00 хвилин до 16 години 00 хвилин 19.12.2017 року. Якщо станом на 16 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 10 грн.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.

 

Дата: 30.11.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок