Прес-релізи

Звернення в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергія Блескуна до працівників підприємства

Дорогі працівники "Укрспирту"!

В першу чергу, хочу подякувати вам за вашу щоденну роботу. Усім спеціалістам, які працюють на спиртзаводах у різних кінцях країни — від Артемівського МПД у Харківській області до Ковалівського у Тернопільській.

Я вважаю важливим розповісти вам про те, як просувається приватизація. Ми вже передали пропозиції щодо 25 із 41 об'єкта "Укрспирту" до Міністерства економрозвитку. Незабаром Фонд держмайна почне підготовку до прозорого аукціону. Що це означає для кожного з вас? 

Найближчим часом, роками непрацюючі об'єкти модернізують і перетворять на потужні виробництва. У них вкладатимуться кошти, а значить — будуть зростати ваші зарплати й відкриватися нові кар'єрні перспективи. Вже зараз ми бачимо великий інтерес інвесторів — від лікеро-горілчаних виробників до фарм і агрокомпаній. Їх інвестиції призведуть до масштабного розвитку галузі.

Я багато спілкуюсь з працівниками на місцях - усі, хто роками входять в штат зупинених заводів, з радістю вітають зміни. Адже для всіх фахівців “Укрспирту” приватизація означає нові завдання та розвиток. І вже невдовзі ці спеціалісти щодня приходитимуть не у застарілі будівлі, а на сучасні підприємства, де димить труба, пахне зерном та кипить робота.

За останні роки немало робітників покинули заводи «Укрспирту» по всій країні. Здебільшого — йдеться про непрацюючі підприємства. Тепер ці люди зможуть повернутися на роботу у спиртову галузь, у якій більшість з них — фахові спеціалісти. Після приватизації заводи знову будуть активно розширювати штат. 

До речі, законом прописаний і перехідний період. До липня 21 року новий власник зобов'язаний зберегти як мінімум 70 відсотків штатних місць заводу станом 1 січня 2020 року. Це — соціальна гарантія держави. Упевнений, будуть збережені всі робочі спеціальності. Тому що на спиртзаводах працюють відмінні фахівці, які володіють унікальними знаннями у своїй сфері.

Менше роботи не стане. Навпаки, приватизація призведе до зростання кількості робочих місць. Адже спиртова галузь буде завойовувати нові ринки — це і потужна орієнтація на експорт, і такі сфери всередині країни, як виробництво фармацевтики та антисептиків.

Я хочу подякувати кожному з вас. Без людей будь-який завод в нашій країні — лише купа металу. Своєю роботою ви змушуєте рухатися грандіозну галузь, яка, впевнений, у майбутньому дозволить масштабно наповнити бюджет країни. Дякую вам!

Дата: 31.08.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок