Прес-релізи

Звернення в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергія Блескуна до інвесторів

Приватизацію об'єктів "Укрспирту" розпочато!

Довгий час ми готувались до цього процесу. І зараз можна сміливо сказати — зовсім скоро в нашій країні з'являться перші приватні спиртзаводи. 

Хочу трохи розповісти усім потенційним інвесторам про підприємство.   "Укрспирт" —  це 41 майданчик для готового бізнесу. І ви можете обрати один із них. Наші заводи - це вдала логістика. І ще більш вдала інвестиція. Адже Ви купуєте не просто завод.    Разом з ним Ви отримуєте конкурентний бізнес у переробній аграрній галузі, яка буде бурхливо розвиватись в Україні, і ще побореться за перші місця в експорті у світі. 

Вже зараз помітний великий інтерес до об'єктів "Укрспирту". Ними цікавляться представники різних галузей — від виробників біоетанолу та фармацевтики до аграріїв та горілчаників. Впевнений, що аукціони на майданчику "Прозоро" пройдуть в активній боротьбі. Не запізніться! Слідкуйте за оголошеннями Фонду держмайна та беріть участь в приватизації. Давайте зробимо так, щоб українська спиртова галузь стала конкурентною в усьому світі і допомогла масштабно наповнити бюджет нашої країни. 

Бажаю удачі на аукціонах!

Дата: 05.10.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок