Прес-релізи

Запущено сайт приватизації спиртової галузі

Запущено сайт приватизації спиртової галузі

Шановні колеги! Фонд державного майна України запустив сторінку приватизації спиртової галузі. Запрошуємо ознайомитись із інформацією - bit.ly. Сайт містить багато корисної та потрібної інформації для інвесторів. 

Процедура приватизації буде відбуватись максимально відкрито та прозоро. Кожен охочий може зайти за посиланням та подивитись детальну інформацію про те, які об’єкти виставлені на продажу, як купити об’єкт спиртової галузі, переваги від держави, умови приватизації, нормативно-правові документи щодо реформи галузі та об’єкти на мапі.

Нагадаємо, старт реформі спиртової галузі дав Президент України Володимир Зеленський — 23 жовтня 2019 року Президент подав до Верховної Ради законопроєкт щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва етилового спирту, за який пізніше проголосували народні депутати. 1 липня 2020 року, згідно з Законом, в Україні було скасовано державну спиртову монополію. З цього дня окрему ліцензію на оптову торгівлю спиртом можуть отримати інші державні спиртзаводи. А з 1 липня 2021 року, згідно з Законом, ліцензію на оптову торгівлю спиртом зможуть отримати й побудовані «з нуля» спиртові заводи. 

Дата: 15.09.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок