Прес-релізи

Запрошуємо пана Дубілета відвідати ДП «Укрспирт». Хай покаже ті виробництва, що лівачать та виробляють спирт «мімо» зміни.

Запрошуємо пана Дубілета відвідати  ДП «Укрспирт».  Хай покаже ті виробництва, що лівачать та виробляють спирт «мімо» зміни.

Т.в.о. директора Юрій Лучечко: «Запрошуємо пана Дубілета відвідати ДП « Укрспирт» .
Хай покаже ті виробництва, що лівачать та виробляють спирт «мімо» зміни. Так ми можемо прокоментувати чергову «гучну» заяву чергового «експерта».

Ми гарантуємо, що ці висловлювання відвертий популізм.

До того ж треба знати, що для виробництва спирту потрібна сировина (зерно, кукурудза, ферменти, вода) та енергоресурси - газ, електрична енергія, я вже не говорю за облік робочого часу та пост ДФС на кожному виробничому майданчику.

Ми в 2018 році спромоглися пролобіювати зміни в законодавстві ,за якими зараз встановлюється електрннний облік на кожному заводі. Жаль цього не знає пан Дубілет.

Питання электронної акцизної марки - це наступний крок запропонованих нами змін.

Потрібно зрозуміти, що робилося в спиртовій галузі останніх два роки та разом спрямувати зусилля на виправлення прогалин у законодавстві.

Ми готові спільно працювати над посиленням контролю,а також передати особисто для негайного реагування докази виробництва сотень тисяч тон спиртовмісних речовин, які ідуть на виробництво «паленки». А щоб всі ми розуміли, що слова ідуть разом з ділом, разом почати із продажів в інтернеті для цього непотрібно жодної діджиталізації.»

Дата: 15.08.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок