Прес-релізи

За роботою заводів ДП «Укрспирт» тепер можна спостерігати в онлайн-режимі

За роботою заводів ДП «Укрспирт» тепер можна спостерігати в онлайн-режимі

З метою посилення контролю за діяльністю ДП «Укрспирт» на всіх заводах підприємства  встановлюють комплексні системи відеоспостереження, які транслюватимуть все, що відбувається на місцях у режимі реального часу.

Метою встановлення камер є контроль в’їзду та виїзду автотранспорту на територію МПД, контроль вивантаження сировини (зерно, кукурудза), та контроль по завантаженню спиртовозів готовою продукцією.

«Встановлена система працює в он-лайн режимі та паралельно виконує запис даних з 4 камер на сервер. Доступ до камер відбувається через мережу Інтернет за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке надається виробником системи відеонагляду. Це означає, що будь-хто може переглянути відео із заводу та подивитись що там відбувалось, які машини заїжджали чи  від’їжджали», - пояснив Сергій Блескун.

До слова, камери працюють цілодобово і забезпечують видимість вночі та у погану погоду. Орієнтовна вартість обладнання разом з монтажними роботами камер на одному заводі складає до 50 тисяч гривень.

Приклад роботи такої камери в.о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун представив 3 грудня під час круглого столу в Міністерстві економіки торгівлі та сільського господарства

Дата: 05.12.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок