Прес-релізи

За пів року ДФС вилучила з незаконного обігу 1,5 млн літрів спирту та 5,6 млн літрів ЛГВ на суму майже 600 млн гривень.

За пів року ДФС вилучила з незаконного обігу 1,5 млн літрів спирту та 5,6 млн літрів ЛГВ на суму майже 600 млн гривень.

Податковою міліцією на постійній основі проводяться заходи щодо виявлення та зупинення фактів незаконної діяльності, пов’язаної з виготовленням, переміщенням та реалізацією підакцизної групи товарів, у тому числі й лікеро-горілчаних виробів (ЛГВ) та спирту. Так, станом на 17 липня 2020 року, з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму 1 млрд 539 млн гривень. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України. 

У повідомлені йдеться, що вилучено:

  • понад 1,5 млн літрів спирту на суму 284,3 млн гривень;
  • майже 5,6 млн літрів алкогольних напоїв на суму 309,7 млн гривень;

Припинено діяльність 67 незаконних виробництв ЛГВ та 6 незаконних виробництв спирту.

«Зараз ми дійсно бачимо ефективну роботу з нелегальним обігом спирту. Податкова міліція оперативно реагує на повідомлення про ймовірний контрафакт в тій чи іншій області. Тіньовий ринок спирту поступово зменшується. Надалі потрібно  посилити роботу з нелегальним продажем в Інтернеті. Дякую ДФС за їх роботу», - прокоментував в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун. 

«В цьому році ми почали руйнувати існуючі раніше корупційні схеми. За рахунок цього, нам, разом з ДПС, вдалось збільшити в понад 2 рази сплату акцизного податку на спирт, а також на 16% збільшити сплату акцизного податку з вироблених підакцизних товарів. Якщо в подальшому комусь стане відомо про існування будь-яких «домовленостей» між посадовими особами ДФС та представниками спиртової галузі, прошу повідомляти мені особисто за номером ПЛІДу +380 93 195 77 84», – акцентував в.о. Голови ДФС Сергій Солодченко.

За його словами, суб’єкти, які виробляють спирт, а також мають ліцензію та дозволи на його зберігання, за І півріччя 2020 року сплатили понад 175 млн гривень акцизного податку на спирт. Це майже в 2,3 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Крім того, такими суб’єктами за січень-червень 2020 року сплачено майже 12 млрд гривень акцизного податку з вироблених підакцизних товарів. Що на 1,67 млрд гривень більше ніж торік.

Більш детальний звіт на сайті ДФС

Дата: 28.07.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок