Прес-релізи

За 8 місяців 2020 року ДП «Укрспирт» сплатило на 113 млн грн більше податків у держбюджет, ніж торік

За 8 місяців 2020 року ДП «Укрспирт» сплатило на 113 млн грн більше податків у держбюджет, ніж торік

За 8 місяців 2020 року ДП «Укрспирт» сплатило понад 395 млн грн податків у державний бюджет, що на 40% більше, ніж за аналогічний період минулого року.  Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«З липня наше державне підприємство більше не монополіст й має конкурентів на спиртовому ринку, але фінансові результати та об'єм сплачених податків ДП “Укрспирт” все одно зростають. Відтак, за 8 місяців 2020-го року підприємством сплачено понад 395 млн грн податків, а за аналогічний період минулого року у держбюджет від “Укрспирту” надійшло близько 282 млн грн. Тобто, цього року на 40% більше ніж минулого року. Зростання цього показника є безперечним позитивом, адже йдеться про кошти для держбюджету, які потім спрямовуються на потреби українців. Рухаючись уперед до повноцінної спиртової реформи, наше підприємство продовжує працювати на користь державі», — зазначив Сергій Блескун. 

Він наголосив також, що зріс й показник виробництва спирту на держпідприємстві. Якщо за 8 місяців 2019 року на ДП «Укрспирт» було вироблено 3448,2 тис. дал спирту, то за аналогічний період 2020 року — вже 4240,2 тис. дал, що на 23% більше, ніж тогорічний результат. Позитивні зрушення спостерігаються і щодо об'єму чистого прибутку підприємства. 

«Паралельно триває процес приватизації спиртових об'єктів. Переконаний, що після завершення реформи надходження до бюджету зростатимуть. Наразі ми передали до Міністерства економічного розвитку України пропозиції щодо приватизації 25 об'єктів. До кінця року плануємо передати ще 5. При цьому вже оголошено два аукціони щодо приватизації спиртових об'єктів. І цього тижня планується оголосити ще 2-3 аукціони. Впевнений, спиртова галузь та її експортна складова стануть одним з рушіїв економічного зростання нашої держави вже у найближчі роки», — підкреслив Сергій Блескун. 

Нагадаємо, законом передбачено тимчасове обмеження на імпорт спирту в Україну до 1 січня 2024 року і заборона на участь в приватизації підприємств ДП «Укрспирт» для представників країни-агресора.

 

Дата: 23.09.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок