Прес-релізи

Юрій Лучечко: «Нагорода від Кабінету Міністрів України – це заслуга всього нашого колективу».

Юрій Лучечко: «Нагорода від Кабінету Міністрів України – це заслуга всього нашого колективу».

29 серпня 2018 року Кабінет Міністрів України нагородив т.в.о. директора ДП «УКРСПИРТ» Юрія Лучечка почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу, багаторічну сумлінну працю та професіоналізм. Нагородження відбулося під час засідання Урядового комітету під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України- Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Юрій Лучечко: «Хочу подякувати Кабінету Міністрів України за високу оцінку праці команди ДП «УКРСПИРТ» та нашому дружньому колективу за плідну, злагоджену працю. Це заслуга всього нашого колективу. Оптимізація управлінських процесів, наведення порядку у закупівлях, модернізація виробництва, яка розпочалася вперше за останні 8 років, вихід на міжнародні ринки, відновлення виробництва біопалива та власної горілки не залишилися поза увагою Уряду і надихають колектив на подальші здобутки. Ми також сподіваємося, що наші законодавчі ініціативи, які є важливими для розвитку галузі, будуть підтримані Урядом у законопроектах найближчим часом. Законодавчі зміни стосуються оподаткування та мають бути розглянуті в пакеті законів необхідних для прийняття Державного бюджету України на 2019 рік».

Профспілка ДП «УКРСПИРТ» також привітала т.в.о. директора підприємства Юрія Лучечка з нагородженням почесною грамотою Кабінету Міністрів України. За словами голови профспілки Віталія Сосницького, це визнання Урядом України кропіткої праці керівника та всього багатотисячного трудового колективу підприємства впродовж останнього року, а також змін у спиртовій галузі та запровадження вдалої стратегії розвитку підприємства.

 

Дата: 31.08.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок