Прес-релізи

Вперше за історію підприємства ДП «Укрспирт» придбав природний газ для потреб власного виробництва на грудень 2017 року на енергетичній біржі

«Такий ринковий механізм забезпечує прозорі тендерні процедури та виключення  корупційного  фактору.  Назад не повернемо під жодним тиском. Також ДП «Укрспирт» для уникнення ризиків співпраці з ненадійними підприємствами впровадив процедуру перевірки та допуску до співпраці контрагентів (Compliance). Тепер перед тим, як розпочати співпрацю з конкретним підприємством в Укрспирті ретельно аналізуватимуть господарську діяльність потенційного партнера та його ділову репутацію.» -  так прокоментував  ВО директора ДП «Укрспирт»  Юрій Лучечко процедуру закупівлі на майданчику  "Українська енергетична біржа".

ДП "Укрспирт"  вперше за всю історію підприємства  купив природний газ  на грудень 2017 року, в кількості 4 600  тис.м.куб., вартістю 39 790 000.00 грн  за ціною 8870 грн 1000 м3 на електронних біржових торгах що відбулися 23.11.2017 року у м. Києві на ТБ "Українська енергетична біржа" по секції Природний газ:  на умовах постачання комерційний вузол обліку природного газу, відповідно до розподілу по підприємствах (умови транспортування: газотранспортна система України (ГТС)).

Дата: 27.11.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок