Прес-релізи

ВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко та Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка погодили Стратегію розвитку спиртової галузі у Львівській області.

ВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко та Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка погодили Стратегію розвитку спиртової галузі у Львівській області.

У Львівській ОДА 9 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч менеджменту ДП «Укрспирт»:

ВО директора Юрія Лучечка, голова об’єднаної профспілки ДП «Укрспирт», Віталія Сосницького радника директора із стратегічного розвитку Миколи Черхавого з Головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.

Метою було обговорення та погодження Стратегічного плану розвитку спиртової галузі у Львівській області.

Сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння, яким визначили напрямки співпраці та взаємодії відповідно до Стратегічного плану.

Львівська область налічує 10 підприємств спиртової галузі тісно пов’язаних із діяльністью інших агропромислових підприємств регіону та функціонуванням місцевих громад. Громади зацікавлені у пожвавлені ділової активності та збереженні робочих місць.

Стратегічний план розвитку підприємств галузі у Львівський області передбачає роботу на постійній основі всіх МПД регіону, що створює сприятливі умови для економічного зростання регіону.

Радник директора ДП «Укрспирт» Микола Черхавий окреслив цілі стратегічного плану:

  • стабілізація роботи підприємств спиртової галузі за рахунок організації виробництва іншої продукції
  • збереження та створення нових робочих місць в харчовій промисловості
  • забезпечення стабільного збуту продукції аграрного сектору в регіоні
  • створення внутрішнього ринку біопалив
  • нарощування експортного потенціалу
  • зменшення залежності держави від імпорту енергоносіїв
  • зменшення витрат на одиницю продукції
  • покращення екологічного стану довкілля
  • збільшення кормової бази регіону.

Окрім традиційних видів харчового та технічного спирту за рахунок модернізації та встановлення нового обладнання планується запровадження виготовлення біопалива із біоетанолу, біодизелю та біогазу.

Планом передбачено використання післяспиртової барди для створення кормових сумішей для відгодівлі великої рогатої худоби.

Сторони домовились про підтримку адміністрацією Львівський області законодавчих ініціатив ДП «Укрспирт», спрямованих на реалізацію даних проектів.

Юристами ДП «Укрспирт» підготовлено та передано до Кабінету Міністрів України законодавчі пропозиції «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку сфери виробництва біологічних видів палива» та «Про внесення змін до Закону України «Про митний тариф України» щодо врегулювання обігу спиртовмісноі продукції та до Податкового кодексу Украіни» метою яких є диверсифікация ставок акцизу та створення сприятливих умов функціонування ринку вітчизняної спиртовмісної для продукції .

Голова Львівської ОДА Олег Сенютка заявив про підтримку Стратегічного плану розвитку підприємств спиртової галузі у Львівській області. Олег Синютка також зазначив, що цей план знайде підтримку у депутатів мажоритарників регіону шляхом реалізації законодавчих ініціатив.

В рамках виконання Стратегічного плану сторони вирішили найближчим часом провести виїздну нараду на одному із МПД у Львівській області з організаційних та технічних питань.

Дата: 09.02.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок