Прес-релізи

ВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко та народний депутат України Олег Барна обговорили проблеми та Стратегію розвитку спиртової галузі

ВО директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко та народний депутат України Олег Барна обговорили проблеми та Стратегію розвитку спиртової галузі

Під час зустрічі погодили спільні дії в рамках робочої групи міжвідомчої комісії Міністерства економічного розвитку  і торгівлі  щодо реформування спиртової галузі у виробничий та законодавчий сфері.

Керівництво ДП «Укрспирт» представило Стратегічний  план розвитку спиртової галузі у ТернопільськІй області та візію розвитку підприємства по інших регіонах України.

Одним з головних пріоритетів визначено модернізацію виробництва  спрямовану на енергоефективність та зменшення собівартості готової продукції.  Всі модернізовані підприємства будуть облаштовані  системою електронного обліку спирту. Це дозволить уникнути у майбутньому спекуляцій щодо «причетності»  підприємства до нелегального обороту спирту.

В цьому році підприємство планує витратити на модернізацію 290 млн. грн., що  знизить енерговитрати на 18% та збільшить обсяги валового прибутку  до 94 млн. грн. рік.

Юристи із команди  ДП «Укрспирт»  підготували законодавчі пропозиції  до Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  щодо розвитку сфери виробництва біологічних видів палива» та
«Про внесення змін до Закону України «Про митний тариф України» щодо врегулювання обігу спиртовмісної продукції та до Податкового кодексу Украіни»

Олег  Барна значив, необхідність запровадження на законодавчому рівні  електронної акцизної марки, що забезпечить прозорість  роздрібного ринку алкогольної продукції та походження  кожної одиниці товару. 

Народний депутат України  Олег  Барна заявив про підтримку Стратегічного плану розвитку підприємств спиртової галузі у Тернопільській області та законодавчих  іниціатив  юридичної команди підприємства щодо диверсифікації ставок акцизного збору.
 

Дата: 06.02.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок