Прес-релізи

В.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун представив технічний аудит спиртових заводів України

В.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун представив технічний аудит спиртових заводів України

Сьогодні, 3 грудня, в Будинку Уряду в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун представив результати технічного аудиту ДП та Концерну «Укрспирт».

Під час презентації були присутні народні депутати, експерти галузі, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, журналісти та інші зацікавлені особи.

Сергій Блескун повідомив, що зараз спиртова галузь стоїть на порозі визначних змін і кожен крок менеджменту підприємства спрямований на аналіз, удосконалення та відповідно покращення роботи. «Для мене важливо розуміти реальний стан справ підприємства, тому було проаналізовано роботу усіх спиртових заводів і зараз ми можемо представити якісний технічний аудит», - повідомив Сергій Блескун.

Він розповів, що аудит проводився стосовно 83 підприємств: 41 МПД ДП «Укрспирт», 39 державних підприємств Концерну «Укрспирт», Державне підприємство ДУС, 2 державних підприємства ПАТ «МЕДПРОМ».

«Здійснювали аудит 13 технічних експертів з 4 компаній: ТОВ «ГЛОБАЛ СПІРІТС ГРУП», ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД», ТОВ «Національна горілчана компанія», ДП «Укрспирт». Експерти працювали на чотирьох різних маршрутах, які тривали по 15 діб. Загалом для повного аудиту потужностей ДП та Концерну «Укрспирт» експертам потрібно було 60 діб», - пояснив Сергій Блескун.

Також він представив основні результати технічного аналізу. Таким чином, протягом 2019 року здійснювали свою діяльність 40 заводів, водночас, за його словами, 43 заводи простоюють вже тривалий час. Окрім цього, згідно з результатами аудиту 22 заводи з 83 мають незадовільний стан і є такими, які не відповідають технічним вимогам.

Також Сергій Блескун представив детальний звіт по кожному заводу, який містить в собі основні показники потужностей та стан обладнання.

«Я бачу, що це грамотно підготовлений аудит. Тут є всі цифри та факти. До порівняння, мені нещодавно принесли аудит в якому написано: відсутній ланцюг, сарай, паркан», - прокоментував представлений документ Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Не обійшлось під час презентації й без обговорень проекту  про демонополізацію спиртової галузі.

«У нас є бачення, що потрібно провести приватизацію до 1 липня 2020 року. В правці до закону до другого читання вказано, що він вступає в чинність 1 липня 2020 року. Після його прийняття у нас буде ще рік, коли буде діяти заборона на будівництво нових заводів, для продажі тих 10-20% заводів, які залишаться неприватизованими», - сказав під час заходу заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

У свою чергу в.о. директора ДП «Укрспирт» наголосив, що бачення приватизації спиртової галузі у менеджмента ДП «Укрспирт» та міністерства однакові. «Судячи з голосування яке було 15 листопада, у народних обранців теж. В процесі демонополізації у першу чергу потрібно відстоювати інтереси держави», - наголосив Сергій Блескун.

 

Дата: 04.12.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок