Прес-релізи

Визначено невідкладні завдання на 2018 рік: модернізація виробництва та плідна співпраця із місцевими аграріями

Визначено невідкладні завдання на 2018 рік: модернізація виробництва та плідна співпраця із місцевими аграріями

В.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко разом з представникми апарату управління Михайлом Новаком та Георгієм Вергелесом провели робочі наради з керівництвом Залучанського МПД ДП «Укрспирт» (Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Долішнє Залуччя) та Лужанського МПД ДП «Укрспирт» (Чернівецька обл., Кіцманський р-н, смт. Лужани).

У ході робочої зустрічі на Залучанському  МПД  брали участь заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, народний депутат України Юрій Соловей  та керівник Залучанського  МПД Орест Конушкін.  

Залучанське МПД здатне виробляти спирт високої якості «Пшенична сльоза», що використовується для виробництва преміальних брендів вітчизняної горілки. Підприємство забезпечене необхідним високотехнологічним обладнанням, кваліфікованими кадрами та постійно удосконалює технологію виробництва. Підприємство має унікальні можливості із зберігання та переробки сільськогосподарської сировини, що є дуже важливим співпраці із прямими постачальниками-аграріями Івано-Франківської області. 

В робочій зустрічі на Лужанському МПД   брав участь голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, керівник Лужанського МПД – Григорій Тарановський. Обговорювалися питання розвитку агропромислової галузі та економічна співпраця підприємств регіону.  

Лужанське МПД виробляє технічні рідини, має технологічні можливості та документацію для виробництва біоетанолу. Крім того на МПД запроваджені технології метанізаціі барди для подальшого виробництва біогазу. На Лужанському МПД працюють одні з кращих фахівців галузі, що мають досвід впровадження сучасних технологій. Підприємство забезпечує стабільну якість технічних видів продукціі.

Як зазначив в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко «У фінансовому плані на 2018 рік пердбачено виділення коштів для завершення модернізаціі Лужанського МПД та впровадження енергоощадних технологій.» 

Під час зустрічей на підприємствах обговорювався та був підтриманий пакет законодавчих іниціатив ДП «Укрспирт» щодо реформування спиртової галузі та розвитку ринку біоетанолу. 

 

 

Дата: 27.12.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок