Прес-релізи

Вітання Сергія Блескуна з новорічними святами

Дорогі працівники «Укрспирту»! 

Вітаю вас з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами! 

Впевнений, Наступний рік подарує нам всім чимало змін на краще. Зміниться й «Укрспирт». Ми йшли до цього разом з вами цілий 2020 рік. І ось спиртові заводи нарешті отримають нове життя - із новим розвитком та перспективами. Так, стане менше знайомого нам робочого укладу, але більше можливостей для того, аби зростати та розвиватись. 

Я розумію, що багатьом було важко прийняти зміни. Хтось прийшов працювати на заводи «Укрспирту» у 20-ть, 30-ть років, а хтось ще у шкільні роки дивився як тут працюють батьки і продовжив їх справу у дорослому житті. Укрспирт – це велика дружня родина, в якій працюють поколіннями. І переконаний, надалі працюватимуть. Тільки у кращих умовах та з впевненістю у завтрашньому дні. 

За цей непростий 2020-тий рік я хочу подякувати  кожному співробітнику «Укрспирту» - від Харківської до Львівської області. Від Чернігівської до Вінницької. Всім тим, хто чекав, коли простоюючи без роботи десятки років заводи знову запрацюють. Усім тим, хто не зважаючи на труднощі, виконував плани роботи. Й тим, хто в пандемію зміг миттєво включитись та врятувати країну від дефіциту антисептиків. Ви всі - неймовірні професіонали! Щиро дякую вам!  

Нехай 2021 рік стане для кожного з вас роком великих здобутків! І 41 труба «Укрспирту»задимить новими можливостями для всіх наших працівників!

Багатства, благополуччя, достатку вам та вашим сім’ям!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок