Прес-релізи

Верховна Рада України підтримала законопроект який допоможе розвитку спиртової галузі.

Верховна Рада України підтримала законопроект який допоможе розвитку спиртової галузі.
Верховна Рада України підтримала в першому читанні  урядовий законопроект № 9260 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів”.

Норми, включені в документ від спиртової  промисловості готувалися на міжвідомчій робочій групі під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України - Степана Кубіва, до складу якої входили представники профспілки та юристи ДП “Укрспирт”.
Представляла  законопроект під час пленарного засідання - голова Комітету з питань податкової та митної політики  Ніна Южаніна. Його підтримали 233 народних депутата.
 
Законопроектом пропонується встановити нульову ставку акцизного податку на спирт етиловий, який використовується для виробництва продукції хімічного і технічного призначення, включеної до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України; оцту з харчової сировини; парфумерно-косметичної продукції; а також спирту етилового-сирцю, який використовується в межах одного суб’єкта господарювання для виробництва біоетанолу; спирту етилового, що переміщується між акцизними складами в межах одного суб’єкта господарювання.
 
Профспілка ДП “Укрспирт” дякує урядовцям та депутатам Верховної Ради України за підтримку стратегічного плану розвитку спиртової галузі!  
Дата: 08.11.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок