Прес-релізи

В ДП «Укрспирт» перевірили як працює система електронного обліку спирту.

В ДП «Укрспирт» перевірили як працює система електронного обліку спирту.

Т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко разом з представником Державної податкової служби України та Головою підкомітету з питань акцизного податку та законодавчого регулювання ринку спирту, алкоголю і тютюну Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Олексієм Ковальовим перевірили як функціонують електронні витратоміри з обліку етанолу на Червонослобідському МПД ДП «Укрспирт».

Юрій Лучечко зазначив, що витратоміри встановлені і працюють на всіх діючих виробничих майданчиках підприємства, що виробляють і відвантажують спирт споживачам: «В законопроекті ми закладали більше можливостей для автоматизованого контролю органами податкової служби, фактично це перший крок на шляху вдосконалення контролю за обігом спирту. Сподівємося на введення електронної акцизної марки та посилення санкцій за продаж контрафактної продукції в мережі інтернет та торгових точках».

В ході робочої зустрічі на МПД також обговорювали актуальні проблеми галузі, питання приватизації ДП «Укрспирт» та важливі соціальні аспекти роздержавлення спиртової промисловості.

Крім того, Юрій Лучечко висловив сподівання що будуть почуті пропозиції профспілок та трудового колективу під час визначення формули приватизації підприємства.

Дата: 11.10.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок