Прес-релізи

В ДП «Укрспирт» відбулась робоча зустріч із виробниками парфумерної продукції

В ДП «Укрспирт» відбулась  робоча  зустріч із виробниками парфумерної продукції

В ДП «Укрспирт» відбулась  робоча  зустріч з виробниками парфумерної продукції - Головою правління асоціації «Парфумерія та Косметика України»  Вікторією Філатовою та Заступником генерального директора ТОВ «Супермаш» Людмилою Сікач.

Метою зустрічі було обговорення питання налагодження співпраці між

компаніями-виробниками косметичної продукції та Укрспиртом ,  створення робочої групи з підготовки пропозицій  законодавчого врегулювання обігу технічних спиртів та спиртовмістовної продукції в Україні.

Основною сировиною для виробництва парфумерії та інших косметичних засобів виступає суміш духмяних речовин на основі спирту етилового технічного призначення, яка в нашій країні має таку ж саму ставку акцизного податку, як і спирт етиловий для виробництва горілки.

Це робить спирт технічний та спиртовмісні рідини неконкурентоспроможними навіть на внутрішньому ринку.

Голова Правління Асоціації «Парфюмерія та косметика України»  Вікторія Філатова: «Вимагаємо від держави можливості використовувати вітчизняну сировину.»

ВО Директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко: «Можливість диверсифікації ставки акцизу дозволить запустити виробництво біоетанолу, омивачів та вітчизняної парфумерної продукції. Іншої альтернативи розвитку галузі немає.

Пропонуємо об’єднатися у вирішенні цієї проблеми.

Має бути створений механізм громадського лобізму інтересів галузі:

Імпортозаміщення сировини для парфумерної галузі має бути нашим орієнтиром для виробників Це можливо лише при виконання директив Євросоюзу щодо ставок акцизу обігу технічних спиртів.»

Дата: 08.11.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок