Прес-релізи

В ДП «УКРСПИРТ» відбулась ділова зустріч з китайськими інвесторами.

В ДП «УКРСПИРТ» відбулась ділова зустріч з китайськими  інвесторами.

29 серпня 2018 року в ДП «УКРСПИРТ» відбулася робоча зустріч з китайськими інвесторами. Представниками зі сторони КНР були: Голова інвестиційного фонду GREEN BOND Investment пан H. Zhang, помічник генерального менеджера компанії «BEIJING HUAFU ENGINEERING CO., Ltd» пані Dandan Zou та менеджер з маркетингу закордоном пан Jason Yu.

Компанія «BEIJING HUAFU ENGINEERING CO., Ltd» спеціалізується на комплексних інженерно-технічних рішеннях для машинобудівництва та переробної галузі. Попередньо представники «BEIJING HUAFU ENGINEERING CO., Ltd» відвідали Червонослобідське МПД (Київська область) та були приємно вражені станом цього виробництва. До речі, саме на ньому виробляють спирт найвищої якості – «Пшенична сльоза».

За підсумками зустрічі китайські колеги запропонували допомогу у модернізації виробничих майданчиків ДП «УКРСПИРТ». Також було прийнято рішення обмінятися технічними протоколами для підготовки виїзду фахівців з технічних питань на Сторонибабське МПД (Львівська область), який відбудеться на наступному тижні.

За словами т.в.о. директора ДП «УКРСПИРТ» Юрія Лучечка, така співпраця стане пілотним проектом, який  у подальшому допоможе технологічно перезавантажити всю спиртову галузь країни. Також Юрій Лучечко подякував китайським колегам за довіру та інтерес до вітчизняної спиртової галузі та керівництву Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ) за підтримку у пошуку партнерів і потенційних інвесторів.

Дата: 30.08.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок