Прес-релізи

УКРСПИРТ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ.

УКРСПИРТ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ.

В вересні 2017 року за зверненням профспілки до Кабінету Міністрів України Юрія Лучечка було призначено т.в.о. директора ДП “Укрспирт”.  Підприємство перебувало у критичному стані. 

За короткий період новій команді під керівництвом Лучечка вдалося запровадити ефективні механізми управління підприємством та розробити стратегію розвитку галузі. 

Основні елементи стратегії - диверсифікація_виробництва, модернізація, енергоефективність, оптимізація_управління і прозорі_закупівлі.

Так, у 4 кварталі 2017-го на закупівлях сировини та енергоносіїв вдалося зекономити понад 51 мільйон гривень.

У 2018-му році 80% зерна «Укрспирту» постачають прямі виробники.

У 2018 році економія на закупівлях склала:

  • 66,26 млн грн на зерні з початку року
  • 17,97 млн грн. на закупівлі газу
  • 37,7 млн грн.на закупівлях обладнання

За період з вересня 2017 року по серпень 2018 року, вдалося наростити обсяги товарної продукції до 1 млрд. 889,9 млн. грн., що на 14,7 млн. грн. перевищує показник за аналогічні періоди попередніх років.

ДП «Укрспирт» протягом 2017 – 2018 року відновило потужності з виробництва власної горілки вищоі якості «Наша_воля», «Старожитня».

З грудня 2017 року українська державна горілка експортується до Німеччини.

Відкрито мережу магазинів вітчизняної алкогольної продукції «Національний_продукт». 

2017 рік ДП «Укрспирт» закінчило з прибутком 12,1 мільйонів гривень. Сума нарощеного прибутку за цей час (вересень 2018 ) складає понад 55 млн. гривень.

В результаті реалізації стратегії підприємство буде здатне додатково виробляти високоліквідної продукції на суму до 5 млрд. гривень і відповідно сплачувати до одного мільярда гривень податків. Але це має бути підтримано на законодавчому рівні.

Задля подальшого існування вітчизняної спиртової галузі необхідно, щоб Верховна Рада України ухвалила відповідні законопроекти: 

Про введення законодавчого мораторію на стягнення податкових боргів, які були накопичені у 2010-2014-му посадовими особами, щодо яких зараз відкриті кримінальні провадження.

Диференціація ставок акцизного податку на харчовий та технічний спирт. Така ставка діє у всіх наших сусідів, зокрема, і в Євросоюзі. Відтак, спиртовмісна продукція в Україні розмитнюється за зниженими ставками і це не дозволяє підтримувати національного виробника (законопроекти № 6649, № 6650).

Обов’язковість добавки біоетанолу у пальне. До цієї директиви Україна приєдналася ще у 1996 році, але досі її не виконує. (законопроект № 7348 ).

Запровадження електронної акцизної марки згідно з технологією блокчейн. Це мінімізує ринок фальсифікату і автоматизує контроль над роздрібним ринком алкоголю.

Дата: 27.09.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок