Прес-релізи

"Укрспирт" отримав дозвіл на гуртову торгівлю та експорт всіх видів етилового спирту

"Укрспирт" отримав дозвіл на гуртову торгівлю та експорт всіх видів етилового спирту

Це стало можливим завдяки  активній участі представників підприємства у міжвідомчій  робочій при групі з питань розвитку спиртової галузі при Кабінеті Міністрів України.

Кабмін уповноважив "Укрспирт" здійснювати експорт і гуртову торгівлю спирту етилового, спирту етилового ректифікованого виноградного та плодового.

Відповідну постанову №521 від 19 червня оприлюднено на сайті урядового порталу. У пояснювальній записці до постанови зазначено, що уряд вніс зміни до постанови Кабінету міністрів від 28 липня 2010 року №672 "Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості" у частині розширення повноважень держпідприємства "Укрспирт" для здійснення гуртової торгівлі та експорту всіх видів спирту етилового ректифікованого, що буде сприяти підвищенню ефективності функціонування підприємства.

Постановою надано ДП «Укрспирт» повноваження здійснювати експорт та оптову торгівлю спиртом етиловим з концентрацією спирту менш як 80 об. % за кодом товарної позиції 2208 згідно з УКТЗЕД .

Реалізація комерційних  пропозицій з поставок ДП «Укрспирт» спирту етилового неденатурованого з концентрацією спирту менш як 80 об. % за кодом товарної позиції 2208, згідно з УКТЗЕД, створюють умови збільшення обсягів виробництва на 9,1% та  додаткового завантаження виробничих потужностей 2-х місць проваджень діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що забезпечить постійною роботою близько 200 працівників.

Економічний ефект, від запровадження в дію норм Постанови у може становити    у 2019 році - 6149,18 тис. грн.

Дата: 24.06.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок