Прес-релізи

У «Укрспирті» продегустували 21 зразок спирту - відзнаки отримали не всі

У «Укрспирті» продегустували 21 зразок спирту - відзнаки отримали не всі

4 березня у приміщені Київської промислово-торгівельної палати відбулось  засідання Спеціалізованої галузевої дегустаційної комісії ДП «Укрспирт» з оцінки якості спирту (СГДК).

До складу комісії увійшли висококваліфіковані спеціалісти ДП «Укрспирт», вітчизняних лікеро-горілчаних підприємств та незалежної наукової установи – ДНУ «УкрНДІспиртбіопрод», зокрема, 13 членів СГДК ДП "Укрспирт" та 4 запрошених учасників. До дегустації були представлені 21 зразок спирту етилового ректифікованого сортів "Пшенична сльоза" та "Люкс", з них 3 зразки надані горілчаними компаніями (як еталонні зразки для їхніх підприємств), 18 зразків відібрані комісійно у присутності ревізорів ДП "Укрспирт" зі спиртосховищ МПД ДП "Укрспирт".

За словами голови СГДК – заступника начальника управління технічної політики-начальника відділу технічного контролю ДП «Укрспирт» Людмили Онищенко, завдання дегустації формувати конкурентність та бажання удосконалювати свою роботу. Не менш важливий, за її словами, і зворотній зв’язок від споживачів щодо якісних характеристик спирту.

Комісією відзначено високу якість представлених зразків спирту та, як наслідок, незначну різницю між оцінками спиртів для багатьох зразків.

У зв’язку з незначною різницею між середніми дегустаційними балами зразків, визначення переможців проводили за різницею у тисячні долі балів

У підсумку отримали:

1 місце розділили зразок спирту сорту «Пшенична сльоза» Новосілківського МПД, наданий ТОВ «ГЛОБАЛ СПІРІТС ГРУП» як еталонний, та зразок спирту сорту «Люкс» Струтинського МПД.

2 місце розділили зразок спирту сорту «Люкс» Залучанського МПД та зразок спирту сорту «Люкс» Новоборовицького МДП.

3 місце отримав зразок спирту сорту «Люкс» Вузлівського МПД.

Дата: 04.03.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок