Прес-релізи

Т.в.о. директора ДП “Укрспирт” Юрій Лучечко: “Держава має посилити контроль за роздрібною торгівлею алкоголем."

Т.в.о. директора ДП “Укрспирт”  Юрій Лучечко: “Держава має посилити  контроль за роздрібною торгівлею алкоголем."

Т.в.о. директора ДП “Укрспирт”  Юрій Лучечко:  “Держава має посилити  контроль за роздрібною торгівлею алкоголем. Швидко реагувати на інформацію про контрафакт та продукцію сумнівного походження, здійснювати жорстки кримінальні і фінансові санкції та щоденний моніторинг ринку."

Наші ініціативи щодо електронних акцизних марок мають бути підтримані парламентом і враховані у податкових змінах до державного бюджету 2020 року.

Дуже важливо щоб законодавці усвідомили ідею запропонованих змін, без цього перемогти ринок “лівого” спирту та алкоголю неможливо.  Кожен може бути контролером та запобігти розповсюдженню контрафакту.” 

З початку року, за даними Державної фіскальної служби, було вилучено 118,2 тис декалітрів спирту на суму 241,8 млн грн і 87,4 тис декалітрів алкогольних напоїв на 134,3 млн грн.

ДФС повідомляє про припинено діяльності  16 незаконних виробництв спирту і 80 незаконних виробництв алкогольних напоїв"

Прошу звернути увагу правоохоронних органів на інтернет магазини що продають спирт, горілку та інші напої без всяких ліцензій, документів та акцизних марок.  Особливо тих що у пошуковому запиті Google випереджають своїми “пропозиціями” контрафактного спирту. Знаходяться у топ -пошуку і не ховаються від правоохоронців. Ми неодноразово зверталися до Національної поліції з приводу припинення їх діяльності. Але вони далі досить успішно працюють. 

Такі ресурси для повної достовірності своєї продукції підкладають ще “сертифікати якості” від ДП “Укрспирт”. Ми нікому з таких продавців не давали жодного сертифікату. 

Ще раз повідомляємо - ми не торгуємо спиртом у мережі. На всіх етапах виробництва у нас жорсткий облік та контроль. Зараз ми закінчуємо встановлення електронних витратомірів на наших заводах.

Вся наша продукція - облікована і з неї сплачені всі податки, вона не коштує 60-70 грн. за литр спирту. Спирт “Пшенична сльоза” продається лише одній відомій горілчаній компанії і не потрапляє в інтернет. 

Держава має не втрачати, а заробляти. Продукція високої якості у нас для цього є! 

Дата: 16.08.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок