Прес-релізи

Т.в.о. Директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко : "Дякуємо Національній поліції за професійну роботу та принципову позицію в боротьбі з контрафактом спиртомісної продукціі, це вражаюча цифра - блізько 100 тонн на місяць»

Т.в.о. Директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко : "Дякуємо Національній поліції за професійну роботу та принципову позицію в боротьбі з контрафактом спиртомісної продукціі, це вражаюча цифра - блізько 100 тонн на місяць»

Національна поліція повідомила  про  вилучення на Буковині з незаконного обігу 26 тонн спирту.

З такої кількості спирту правопорушники могли б отримати 130 тисяч пляшок «горілки».

Оперативниками Управління захисту економіки в Чернівецькій області  Нацполіції проводяться заходи з  протидії незаконного ввезення та розповсюдження спирту, а також фальсифікованої алкогольної продукції на території області та за її межами. Проаналізувавши зібрану інформацію, оперативники встановили канали постачання етилового спирту та осіб, які займаються його ввезенням, перевезенням та розповсюдженням.

Було встановлено, що етиловий спирт незаконно потрапляв на територію області через українсько-молдовській кордонз сусідньої країни невеликими партіями та в подальшому доставлявся на підпільні виробництва алкогольної продукції. Також правоохоронці з’ясували маршрути майбутнього транспортування спирту.

Так, у середу 8 квітня, у місті Новодністровськ, було зупинено вантажний автомобіль. Під час огляду його вантажного відсіку оперативники виявили 96 бочок зі спиртом. А у п’ятницю, 10 травня, у тому ж місті, правоохоронці зупинили автомобіль, в якому знаходилося 35 бочок зі спиртом.Жодних документів на підакцизний товар водії надати не змогли.

Загалом оперативники Управління захисту економіки в Чернівецькій області Нацполіції вилучили понад 26 тонн спирту загальною вартістю один мільйон гривень.

За словами зловмисників, з такої кількості спирту було б виготовлено 130 тисяч пляшок фальсифікованого алкоголю.

Таким чином, завдяки проведеним заходам працівників поліції було попереджено потрапляння на споживчий ринок великої кількості фальсифікованої алкогольної продукції.

За фактами протиправної діяльності проводиться досудове розслідування за статтями 199 та 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці продовжують заходи з протидії незаконного ввезення та розповсюдження спирту, а також фальсифікованої алкогольної продукції в Чернівецькій області.

У результаті проведених заходів протягом трьох останніх тижнів працівниками управління було вилучено з незаконного обігу понад 86 тонн спирту.

Т.в.о. Директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко : "Дякуємо Національній поліції за професійну роботу та принципову позицію в боротьбі з контрафактом спиртомісної продукціі, це вражаюча цифра - блізько 100 тонн на місяць». 

Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок