Прес-релізи

Сьогодні колективу ДП «Укрспирт» представили виконуючого обов’язки директора - Сергія Блескуна

Сьогодні колективу ДП «Укрспирт» представили виконуючого обов’язки директора - Сергія Блескуна

05 листопада 2019 року Cергій Блескун був представлений трудовому колективу та приступив до виконання обов’язків директора ДП «Укрспирт».

Сергій Блескун запевнив колектив ДП «Укрспирт» у виваженому державницькому підході у зв’язку з демонополізацією і реформуванням спиртової галузі та зазначив, що попри інсинуації (відповідно до наказу N35-П від 04 листопада 2019 Міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України) приступив до роботи одразу після призначення.

Зустріч відбулася у діловій атмосфері.

Сергій Блескун зазначив пріоритети: демонополізація та приватизація галузі в інтересах держави та з дотриманням прав всіх працюючих.

  • До 01 грудня 2019 року - проведення технічного аудиту всіх виробничих майданчиків та заводів не лише ДП “Укрспирт” а й Концерну “Укрспирт”.
  • Визначення всіх майданчиків та підприємств галузі по трьох основних групах для підготовки до приватизації.
  • Взяти участь у розробці законопроекту про біоетанол та про розвиток ринку біопалива.
  • Створити робочу групу та провести зустрічі з питань детінізації спиртової галузі

Нагадаємо, раніше Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов так представив пана Блескуна :

«Починаємо рухатись по «Укрспирту». Це один з найкорумпованіших та кримінальних напрямків. Сьогодні було призначено мого радника по питанню “Укрспирту” Сергія Блескуна. Укрспирт будемо передавати на приватизацію. Галузь демонополізувати.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 01 листопада 2019 року оголосило конкурс на керівника державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт”.

Дата: 05.11.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок