Прес-релізи

СКАСОВАНО 142 МЛН. ШТРАФНИХ САНКЦІЙ.

СКАСОВАНО 142 МЛН. ШТРАФНИХ САНКЦІЙ.

Завдяки професіоналізму юридичної команди ДП «Укрспирт» вдалося позбутися податкових штрафів майже на 142 млн грн.

09 липня Шостий апеляційний адміністративний суд виніс постанову, якою задовольнив апеляційну скаргу  Державного підприємства «Укрспирт» в повному обсязі (в справі №826/14877/15), визнав дії ДП «Укрспирт» щодо належного відвантаження, переміщення та зберігання продукції правомірними, а рішення про застосування фінансових санкцій, які були прийняті Державною фіскальною службою України від 25 червня 2015 року №000375 та №000378 до державного підприємства - протиправними. В результаті чого, суд скасував їх повністю. Судове рішення набрало законної сили - 09.07.2019 р.

Рішення про застосування фінансових санкцій до ДП «Укрспирт» протягом 2010-2015 років виносились не завжди обґрунтовано, це  підтверджується тенденцією розгляду скарг ДП «Укрспирт» в судовому порядку.

Більш того, значимим є те, що суд на користь ДП «Укрспирт стягнув з ДФС України понесені підприємством витрати на проведення судової експертизи у розмірі 225 795 грн.

Нагадаємо,  раніше т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко зазначив, що за  2017 - 2019 роки зусиллями Управління юридичного супроводження ДП «Укрспирт»  скасовано санкцій на понад 400 млн.грн. та доведено в судах те, що Державна фіскальна служба  помилково нарахувала підприємству у 200 раз більше штрафних санкцій за нібито порушення законодавства.  

У  Верховній Раді  України знаходиться на розгляді  законопроект  9222 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств спиртової галузі (в частині встановлення мораторію на звернення стягнення на активи підприємства)», підготовлений  юристами підприємства спільно з депутатами Верховної Ради України за підсумками засідань робочої групи з проблем галузі. 

Будемо сподіватися що новий склад парламенту повернется до розгляду цього важливого  для спиртової галузі питання. 

Введення мораторію на  звернення стягнення на активи   ДП «Укрспирт» знижує ризики штучного банкрутства підприємства  напередодні прийняття рішення про приватизацію спиртової галузі, збільшить надходження від виробничої  діяльності та зробить підприємство привабливим для інвесторів і закордонних партнерів. 

Підприємство за підсумками 2018 року наростило чистий прибуток у 2 рази до 22 млн. грн., сплатило близько 400 млн. грн. податків до бюджетів всіх рівнів  та інвестувало близько 100 млн. грн. у модернізацію виробництва. 

Вітаємо  професійну роботу  управління юридичного супроводження ДП «Укрспирт».  

Це ще одна фундаментальна перемога ДП «Укрспирт» в судовому процесі.

Дата: 22.07.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок