Прес-релізи

Сергій Блескун зустрівся з керівниками виробництв біоетанолу

Сергій Блескун зустрівся з керівниками виробництв біоетанолу

Вчора, 17 грудня, в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун зустрівся з керівниками виробництв біопального з таких міст як Будилівка, Гайсин, Гнідава, Дубляни, Зарубінці, Карлівка, Тростянець, Узин, Фастів.

Біопаливо це - перспективна галузь. Вважається, що за біопаливом майбутнє. По-перше, це більш чистий вид палива, на відміну від бензину, й він виробляє менше викидів при спалюванні, а значить, менше забруднює атмосферу. По-друге, біопаливо виготовляють із поновлюваних ресурсів, тоді як бензин – із сирої нафти, запаси якої не є нескінченними. 

В Україні у структурі Концерну Укрспирту є 10 заводів, які обладнані для виробництва біоетанолу. «Думаю, що в умовах приватизації це буде великий кластер можливостей для бізнесу», - підкреслив в.о. директора ДП «Укрспирт».

«Ваша робота відкриває великі перспективи для України в напрямку біопалива. Це перспективна галузь. Тому для мене важливо те, чим я можу вам допомогти. Ми зі своєї сторони прийняли Закон 2300. І це реальна революція. Приватизація буте  прозора і відкрита. Щодо процедури, то її ще нема, але ми не стоїмо на місці. В напрямку демонополізації ми разом з ДФС, Міністерством економіки торгівлі та сільського господарства проводимо зустрічі і працюємо кожного дня. Для мене важливо, щоб на цих зустрічах був і  представник від вас. Тому пропоную вам когось вибрати і делегувати»- повідомив Сергій Блескун.

Керівники виробництв біопального подякували за співпрацю і зазначили, що зараз  перебувають у так званій сірій зоні, тому першочерговим для їхньої роботи є підтримка законопроекту по обов’язковому вмісту біоетанолу ( зкп № 2471) у парламенті.

Окрім цього предметом обговорень стали питання зниження ставки векселя при переміщенні біоетанолу, приведення норм про денатурацію біоетанолу до європейських вимог (в ЄС не вимагається денатурація 1% бензину), впровадження біоетанолу в громадському транспорті.

 

Дата: 18.12.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок