Прес-релізи

Реалізація Стратегії розвитку спиртової галузі: Відновлено виробництво на Бершадському МПД

Реалізація Стратегії розвитку спиртової галузі: Відновлено виробництво на Бершадському МПД

Відновлено виробництво на Бершадському МПД. Це стало можливим завдяки спільній роботі  ДП “Укрспирт” ,   Вінницької облдержадміністрації, керівництва Бешадської районної ради та районної державної адміністрації в рамках  виконання Стратегічного плану розвитку спиртової галузі у Вінницький області. Нагадаємо, що у Вінницький області зосереджено 12 підприємств ДП “Укрспирт”  та Концерну “Укрспирт”  загальною потужністю 13,4 млн дал на рік. 

На робочій нараді, що відбулася на Бершадському МПД за участі т.в.о. директора ДП “Укрспирт” Юрія Лучечка, голови Бершадської районної ради Михайла Бурлаки, голови Бершадської РДА  Івана Стефанцева та директора департаменту агропромислової політики Вінницької облдержадміністрації Миколи Ткачука  були розглянуті актуальні питання переробної галузі та шляхи їх ефективного вирішення.

Також брали участь  у нараді:  начальник управління комерційної політики ДП “Укрспирт”  - Микола Черхавий, начальник управління технічної політики - Георгій Вергелес, директор Бершадського МПД Сергій Стешенко,  завідувач відділу НДІ “Укрспиртбіопрод” - Олексій Міщенко та керівник ДП “Гайсинський спиртовий завод” - Олександр Басюк.  

Одним з елементів успішної реалізації Стратегії розвитку підприємства є активна взаємодія  ДП “Укрспирт” з виробниками аграрної продукції та  орієнтація на місцеву сировинну базу. Це сприяє налагодженню економічних зв’язків в регіоні, підвищенню ділової активності   та створенню додаткових робочих місць в аграрному секторі. 

Також, було зазначено що силами юридичного управління ДП “Укрспирт” та за сприяння Вінницької ОДА повернений  до державної власності цех розливу лікеро-горілчаної продукції. 

Найближчим часом планується проведення технічного аудиту та відновлення виробництва державної горілки на Бершадскому МПД. 

Розглянуто пропозиції з  виробництва біоетанолу на потужностях Гайсинського, Немирівського, Тростянецького державних підприємств та Барського МПД загальною потужністю 84,9 тис. тонн на рік.  Виробництво спирту сирцю на Мартинівському МПД потужністю 7,32 тис. тонн на рік.  Виробництво біодизелю на ДП “Чечельницький спиртзавод” на рівні 4,88  тис. тонн на рік. Виробництво харчових спиртів на потужностях Бершадського і Овечацького МПД та ДП “Бджілянський спиртзавод” потужністю 2,44 млн.  дал на рік. З метою створення замкнутого виробничого циклу та зменшення собівартості продукції було обговорено також налагодження виробництва високопротеїнови кормових добавок, біогазу та фармацевтичного гліцерину.

Юрій Лучечко висловив подяку Заступнику голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин народному депутату України Григорію Заболотному, члену Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин народному депутату України Андрію Коту, Вінницький облдержадміністрації, керівництву Бершадської районної ради та районної державної адміністрації за підтримку реалізації Стратегічного плану розвитку спиртової галузі у Вінницький області.

Учасники наради домовились провести робочу зустріч з приводу обговорення пропозицій зміни до законодавста спрямованого на розвиток виробництва біоетанолу,  українського паливного продукту та зменшення залежності від імпорту  енергоносіїв з Російської Федерації.  

 

Дата: 25.03.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок